RSS Trojizbový byt na predaj Galanta  BVT Real s.r.o Byt 3+1 na prodej Galanta  BVT Real s.r.o Three-bedroom apartment na sale Galanta  BVT Real s.r.o 3-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Galanta  BVT Real s.r.o 3-szob. lakás na eladás Galanta  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Galanta nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Galanta. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 5 5   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

3 izbový byt Galanta, Mierová: AJ VY hľadáte kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt v Galante za SKVELÚ CENU??? Nájdete ho v BVT Real! (Fotky zašlem na požiadanie)

3-izb. byt, Predaj, Galanta - Mierová
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt v Galante s rozlohou obytnej plochy 65 m2. Byt sa nachádza v bytovke, ktorá aktuálne prebieha obdobím zatepľovania. Interiér bytu tvorí vstupná chodba, spálňa, detská izba, obývacia miestnosť, kuchyňa, samostatné WC, samostatná kúpeľňa . Bytu prislúcha aj zasklenený balkón s rozlohou 3,6 m2. ...
Predaj 3-izb. byt 65 m2 Galanta Detail 64 000,00 EUR (1 928 064,00 Sk)

AJ VY hľadáte kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt v najlukratívnejšej lokalite mesta Galanta za SKVELÚ CENU??? Nájdete ho v BVT Real!

3-izb. byt, Predaj, Galanta - Revolučná štvrť
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt v Galante s rozlohou obytnej plochy 72 m2 nachádzajúci sa na ulici Revolučná štvrť. Byt sa nachádza v zateplenej bytovke. Interiér bytu tvorí vstupná chodba so vstupom do kuchyne, detská izba, obývacia miestnosť, spálňa, samostatná kúpeľňa, samostatne WC, komora. Bytu prislúcha aj veľký...
Predaj 3-izb. byt 72 m2 Galanta Detail 72 000,00 EUR (2 169 072,00 Sk)

Hľadáte Luxusný 3-izb. byt s rozsiahlou terasou (30,6 m2) v samotnom centre okresného mesta Galanta??? NOVOSTAVBA je pripravená pre VÁS! Volajte BVT REAL!

3-izb. byt, Predaj, Galanta - Mierové námestie
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Ponúkame na predaj 3-izb. byt v samotnom centre mesta Galanta. Rozloha obytnej plochy bytu je 62,2 m2 a prislúcha mu aj obrovská letná terasa s rozlohou 30,6 m2. Interiér bytu tvorí vstupná chodba, 2 spálne, obývacia miestnosťou s kuchyňou, kúpeľňa a WC. Taktiež s každej izby je výstup na spomínanú terasu. Byt bol skolaudovaný v roku...
Predaj 3-izb. byt 62,2 m2 Galanta Detail 104 000,00 EUR (3 133 104,00 Sk)

AJ VY CHCETE BÝVAŤ v 3-izb. byte v GALANTE (62,7 m2) za BEZKOKURENČNÚ CENU??? VOLAJTE do BVT REAL!

3-izb. byt, Predaj, Galanta - Z. Kodálya
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme 3-izb. byt v Galante s rozlohou obytnej plochy 62 m2, ktorý je v osobnom vlastníctve. Byt sa nachádza na 2. Poschodí 3-poschodovej zateplenej panelovej bytovky. Interiér bytu tvorí vstupná chodba, kuchyňa so vstupom na loggiu, obývacia miestnosť, WC, kúpeľňa a dve spálne. Zasklenená loggia má rozlohu 3 m2. Bytu prislúcha aj...
Predaj 3-izb. byt 62,7 m2 Galanta Detail 57 000,00 EUR (1 717 182,00 Sk)

AJ VY hľadáte takmer kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt v Galante za SKVELÚ CENU dostupný IHNEĎ??? Nájdete ho v BVT Real!

3-izb. byt, Predaj, Galanta - Z. Kodálya
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Ponúkame na predaj takmer kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt v Galante s rozlohou obytnej plochy 66 m2. Byt sa nachádza v zateplenej bytovke. Interiér bytu tvorí vstupná chodba, detská izba, spálňa, obývacia miestnosť , kuchyňa s výstupom na balkón (3,6 m2), samostatná kúpeľňa a samostatné WC. Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2014,...
Predaj 3-izb. byt 66 m2 Galanta Detail 64 000,00 EUR (1 928 064,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Marek Vavro

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz