RSS Stavebný pozemok na predaj Trnava  BVT Real s.r.o Pozemek pro rodinné domy na prodej Trnava  BVT Real s.r.o Family-house lot na sale Trnava  BVT Real s.r.o Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Trnava  BVT Real s.r.o Családiház telek na eladás Trnava  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Trnava nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Trnava. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 4 4   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

BVT Real ponúka: 2 krásne stavebné pozemky so súkromnou prístupovou cestou, čo zaručuje pokojné a bezpečné miesto na bývanie v Trnave.

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Trnava - Kopánka
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v Trnave - lokalita Kopánka. Pozemky sú situované v zastavanej časti a v okolí sú už postavené rodinné domy. Pozemky sú rovinaté, z časti oplotené a nachádzajú sa v tichom a slnečnom prostredí. K pozemkom bude viesť súkromná cesta s IS ( voda, kanalizácia, elektrina ) na hranicu každého stavebného...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 551,5 m2 Trnava Detail 79 000,00 EUR (2 379 954,00 Sk)

HOT tip od BVT Real: Posledná šanca bývať medzi úspešnými: Posledné pozemky za rozumnú cenu: Trnava - Pekné pole - Hviezdna ulica

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Trnava - Hviezdná
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Ponúkame na predaj stavebné pozemky v Trnave, v lokalite Pekné pole na Hviezdnej ulici. 1 pozemok: atypický trojuholníkový tvar zo šírkou vstupu na pozemok 5m. Celková výmera pozemku je 699m2 ( z čoho 312m2 určených na stavbu domu ) 2 pozemok: Obdĺžnikového tvaru zo šírkou cca 20,2m a dĺžkou cca 40m. Celková výmera pozemku je...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 699 m2 Trnava Detail 71 997,00 EUR (2 168 981,62 Sk)

bvtreal.sk: ponúka stavebný pozemok v Trnave lokalita Pekné pole. Všetky IS na pozemku, možnosť okamžitej výstavby. Začnite stavať v lukratívnej časti Trnavy, už medzi postavenými novostavbami.

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Trnava - Schumerova
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Ponúkame stavebný pozemok v Trnave, v lokalite Pekné pole na Schumerovej ulici. Pozemok je široký 15,75 m dlhý 38,30 m. Celková výmera pozemku je 603m2. Pozemok je rovinatý a nachádzajú sa na ňom všetky IS ( voda, elektrina, kanalizácia, plyn ). V najbližšom okolí sú už postavené novostavby rodinných domov. Lokalita projektu Pekné...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 603 m2 Trnava Detail 80 999,00 EUR (2 440 175,87 Sk)

BVT Real ponúka stavebný pozemok v Trnave lokalita Pekné pole. Oplotený, všetky IS, možnosť okamžitej výstavby. Začnite stavať v lukratívnej časti Trnavy, už medzi postavenými novostavbami.

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Trnava - Hviezdna
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... ========================================================================= Vykupujeme nehnuteľnosti. Rýchla hotovosť pre Vás. Rýchle a férové jednanie, najlepšie podmienky na trhu. ========================================================================= Ponúkame stavebný pozemok v Trnave, v lokalite Pekné pole na Hviezdnej ulici....
Predaj Pozemok pre rodinné domy 610 m2 Trnava Detail 89 900,00 EUR (2 708 327,40 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Marek Vavro

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz