RSS Stavebný pozemok na predaj Jaslovské Bohunice  BVT Real s.r.o Pozemek pro rodinné domy na prodej Jaslovské Bohunice  BVT Real s.r.o Family-house lot na sale Jaslovské Bohunice  BVT Real s.r.o Grundstück für einfamilienhäuser na verkauf (angebot) Jaslovské Bohunice  BVT Real s.r.o Családiház telek na eladás Jaslovské Bohunice  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

HĽADÁTE STAVEBNÝ POZEMOK NEĎALEKO TRNAVY?TIP PRE VÁS: Exluzívny pozemok 703 m2 , v obci Jaslovské Bohunice spolu s ultranízskoenergetickým projektom na rodinný dom za SUPER CENU!!!!!!!!!!!

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Jaslovské Bohunice
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Ponúkame Vám na predaj exkluzívny pozemok v obci Jaslovské Bohunice , v časti Panské Diely . Pozemok má vydané stavebné povolenie , s možnosťou okamžitej výstavby rodinného domu .Pozemok sa nachádza v novovybudovanej už zastavanej lokalite nových rodinných domov . Výmera pozemku je 703 m2 (26m x 27m). Orientácia pozemku je na JZ, vstup...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 703 m2 Jaslovské Bohunice Detail 48 400,00 EUR (1 458 098,40 Sk)

Člen REALITNEJ ÚNIE odporúča: Neuveriteľná ponuka stavebného pozemku, na Pánskych Dieloch v obci Jaslovské Bohunice za SUPER CENU!!!

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Jaslovské Bohunice - Pánske diely
Realitná únia je GARANT priateľského jednania, profesionálnych vedomostí a kvalitných právnych rád. Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Jaslovské Bohunice v lokalite Pánske diely. Pozemok je široký cca 13m a dlhý cca 107m. Celková rozloha pozemku je 1403m2. Pri pozemku sú všetky IS ( voda, elektrika, plyn, kanalizácia, horúcovod). Všetky siete sú pred pozemkom v dosahu cca do 5...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 1 403 m2 Jaslovské Bohunice Detail 39 600,00 EUR (1 192 989,60 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Marek Vavro

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz