RSS Reality Piešťany  BVT Estate s.r.o. Reality Piešťany  BVT Estate s.r.o. Reality Piešťany  BVT Estate s.r.o. Reality Piešťany  BVT Estate s.r.o. Reality Piešťany  BVT Estate s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Reality Piešťany nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Reality Piešťany. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 4 4   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

BVT Real: Na predaj rodinný dom v malebnej obci Šterusy, pozemok 1000m2, garáž, altánok, jazierko, okrasné dreviny, krásna príroda malých Karpát!!!!

Rodinný dom, Predaj, Šterusy
Špecialistka na predaj domov v regióne. Zavolajte a rada Vás týmto domom prevediem a osobne dohliadnem na to, aby sa Vám pri kúpe nedialo príkorie a celá transakcia prebehla v súlade so zákonom. Na predaj 7 izbový rodinný dom vo veľmi dobrom stave v malebnej obci Šterusy. Okolie tvorí nádherná príroda Malých Karpát. Dom je situovaný v tichej bočnej ulici na pozemku o výmere 1000m2. ...
Predaj Rodinný dom 338 m2 Šterusy Detail 75 000,00 EUR (2 259 450,00 Sk)

BVT Real: Na predaj nadštandardný 5izb RD v tichej ul. v obci Krakovany, pozemok 611m2, 8 ročná novostavba, 3x kúpeľňa, krb, garáž, terasa, altánok, vínna pivnička, okrasná záhrada, závlahový systém, studňa...

Rodinný dom, Predaj, Krakovany
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 5 izb. priestranný dom v Krakovanoch Špecialistka na predaj domov v regióne. Zavolajte a rada Vás týmto domom prevediem. Na predaj nadštandardný 5 izbový 8 ročný rodinný dom v tichej ulici v obci Krakovany. Dom je situovaný na slnečnom pozemku o výmere 611m2. Pozostáva z prízemia a podkrovia, v zadnej časti pozemku je altánok s miestnosťou, ktorý...
Predaj Rodinný dom 202 m2 Krakovany Detail 230 000,00 EUR (6 928 980,00 Sk)

BVT Real: Na predaj 7izb rodinný dom v malebnej obci Šterusy, pozemok 1615m2, garáž, altánok, jazierko, okrasné dreviny, krásna príroda Malých Karpát!!!!

Rodinný dom, Predaj, Šterusy
Špecialistka na predaj domov v regióne. Zavolajte a rada Vás týmto domom prevediem a osobne dohliadnem na to, aby sa Vám pri kúpe nedialo príkorie a celá transakcia prebehla v súlade so zákonom. Na predaj 7 izbový rodinný dom vo veľmi dobrom stave v malebnej obci Šterusy. Okolie tvorí nádherná príroda Malých Karpát. Dom je situovaný v tichej bočnej ulici na pozemku o výmere 1615m2...
Predaj Rodinný dom 338 m2 Šterusy Detail 90 000,00 EUR (2 711 340,00 Sk)

JARNÁ ZĽAVA!!! BVT Real ponúka : ZACHOVANÝ 3-izbový rodinný dom ( 113 m2 ) v obci Prašník s veľkým pozemkom 1500 m2.

Rodinný dom, Predaj, Prašník
Špecialistka na predaj domov v regióne Piešťany. Zavolajte a rada Vás týmto domom prevediem, a osobne dohliadnem na to, aby sa Vám pri kúpe nedialo príkorie a celá transakcia prebehla v súlade zo zákonom. Ponúkame na predaj starší 3 - izbový rodinný dom, ktorého úžitková plocha je 90 m2, zastavaná plocha 113 m2, pozemok 1500 m2 . Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Prašník. V dome je...
Predaj Rodinný dom 91 m2 Prašník Detail 53 000,00 EUR (1 596 678,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Zora Kriváňová

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz