RSS Reality Galanta  BVT Estate s.r.o. Reality Galanta  BVT Estate s.r.o. Reality Galanta  BVT Estate s.r.o. Reality Galanta  BVT Estate s.r.o. Reality Galanta  BVT Estate s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Reality Galanta nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Reality Galanta. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 6 6   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Na predaj zariadený moderný luxusný 4izb rodinný dom v Pate, pozemok 1445m2, garáž, bazén, terasa, okrasná záhrada - TREBA VIDIEŤ !!!

Rodinný dom, Predaj, Pata
V zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj moderný luxusný zariadený 4-izb. rodinný dom v Pate. Situovaný je na pozemku o výmere 1445m2. Súčasťou pozemku je tujovníkový sad, bazén, garáž pre 2 autá s rozlohou 60 m2, aj terasa v rozlohe 20 m2. Interiér domu tvorí vstupná chodba, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, jedáleň, špajza (4 m2), 2xspálňa, pracovňa alebo...
Predaj Rodinný dom 140 m2 Pata Detail 245 000,00 EUR (7 380 870,00 Sk)

Na predaj priestranný, zachovalý obývateľný rodinný dom v obci Jelka, čiastočne podpivničený, pozemok 700m2, garáž, dielne, tichá ulica, dobrá občianska vybavenosť...

Rodinný dom, Predaj, Jelka
V zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jelka.. Na predaj 3 izb rodinný dom vo veľmi zachovalom stave, ihneď obývateľný. Situovaný je v tichej ulici na krásnom slnečnom pozemku o výmere 700m2, pričom šírka je cca 23m. Dispozične pozostáva zo vstupu, priestrannej chodby, 3 izieb, kúpeľne, WC, špajze. Kuchyňa je v samostatnom objekte a z nej sa...
Predaj Rodinný dom 140 m2 Jelka Detail 68 000,00 EUR (2 048 568,00 Sk)

Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Jelka, výmera je 2100m2, šírka 24m, vhodný na dvojdom, prípadne 2 RD.

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Jelka
V zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Jelka. Na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 2 100 m2 v obci Jelka. Situovaný je medzi rodinnými domami. Šírka je 24m. Vhodný je na výstavbu dvojdomu, prípadne 2 RD. Inžinierske siete sú vo vzdialenosti cca 40m. V obci je dobrá občianska vybavenosť, materská škôlka, škola, služby. Neďaleko obce sa na...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 2 100 m2 Jelka Detail 55 000,00 EUR (1 656 930,00 Sk)

Na predaj 4 izb rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v tichej ulici v obci Mostová, pozemok 1115m2, garáž, plastové okná, nová strecha, nový kotol, radiátory....Neváhajte, neoľutujete!!!!!

Rodinný dom, Predaj, Mostová
V zastúpení majiteľa ponúkam na predaj 4 izb rodinný dom v obci Mostová. Na predaj 4 izbový rodinný dom po rozsiahlej čiastočnej rekonštrukcii v obci Mostová. Dom je situovaný na pozemku o výmere 1115m2 v tichej ulici mimo hlavnej komunikácie. Je priestranný, vhodný na bývanie, ale aj na dokončenie rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Časť bola postavená v roku 1965 a dostavba v...
Predaj Rodinný dom 150 m2 Mostová Detail 86 900,00 EUR (2 617 949,40 Sk)

NOVÁ SUPER CENA: Na predaj 3izb RD v tichej ulici v obci Jelka, pozemok 2 863m2, dvojgaráž, dielne, možnosť výstavby ďalších 2 domov, vhodné aj pre investorov!!!

Rodinný dom, Predaj, Jelka
Špecialistka na predaj domov v regióne. Zavolajte a rada Vás týmto domom prevediem a osobne dohliadnem na to, aby sa Vám pri kúpe nedialo príkorie a celá transakcia prebehla v súlade so zákonom. Na predaj 3 izb. rodinný dom vo veľmi zachovalom stave, ihneď obývateľný. Situovaný je v tichej ulici na krásnom slnečnom pozemku o výmere 2863m2. Dispozične pozostáva zo vstupu,...
Predaj Rodinný dom 140 m2 Jelka Detail 93 000,00 EUR (2 801 718,00 Sk)

BVT Real: Na predaj 5 izb rodinný dom v Sládkovičove, super lokalita, garáž, bazén, pozemok 772m2 .

Rodinný dom, Predaj, Sládkovičovo - Richterova
Špecialistka na predaj domov v regióne. Zavolajte a rada Vás týmto domom prevediem a osobne dohliadnem na to, aby sa Vám pri kúpe nedialo príkorie a celá transakcia prebehla v súlade so zákonom. Na predaj priestranný 5izb rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v Sládkovičove v super lokalite. Je atypicky dispozične riešený, treba vidieť. Situovaný je na pozemku o výmere 772m2. Na...
Predaj Rodinný dom 175 m2 Sládkovičovo Detail 125 000,00 EUR (3 765 750,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Jana Nováková

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz