RSS Pozemky Hlohovec  BVT Estate s.r.o. Stavební pozemky Hlohovec  BVT Estate s.r.o. Building sites Hlohovec  BVT Estate s.r.o. Baugrundstücke Hlohovec  BVT Estate s.r.o. Építkezési telkek Hlohovec  BVT Estate s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Pozemky Hlohovec nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Pozemky Hlohovec. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 5 5   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

BVT Real" Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne v obci Madunice, výmera 3765m2, šíra cca 27m. dĺžka cca 140m, situovaný je pri hlavnej komunikácii smer Piešťany.

Priemyselná zóna, Predaj, Madunice
Špecialistka na predaj nehnuteľnosti v regióne. Zavolajte a rada Vás touto nehnuteľnosťou prevediem a osobne dohliadnem na to, aby sa Vám pri kúpe nedialo príkorie a celá transakcia prebehla v súlade so zákonom. Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne v obci Madunice. Pozemok je situovaný pri hlavnej komunikácii v smere do Piešťan. Výmera je 3765m2, šírka je cca 27m, dĺžka...
Predaj Priemyselná zóna 3 765 m2 Madunice Detail 188 250,00 EUR (5 671 219,50 Sk)

Zľava!!! RD za cenu bytu!!! Na predaj stavebný pozemok na výstavbu RD v obci Madunice-centrum, právoplatné stavebné povolenie, zrealizovaná základová doska, prípojky!!!

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Madunice
V zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Madunice. Na predaj oplotený stavebný pozemok o výmere cca 100m2 s právoplatným stavebným povolením na výstavbu rodinného domu v obci Madunice. Na pozemku je zrealizovaná základová doska, prípojka elektro, prípojka vody je vyvedená pred dom , kde ju treba dopojiť na obecný vodovod. Pozemok je možné využiť aj na...
Predaj Pozemok pre rodinné domy 100 m2 Madunice Detail 18 000,00 EUR (542 268,00 Sk)

BVT Real: Na predaj nádherný lukratívny stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Pastuchov, krásna príroda, výmera 2233m2, šírka 20m, dĺžka 111m, siete pred pozemkom . Vhodné aj pre investorov - možnosť výstavby viacerých RD!!!

Pozemok pre rodinné domy, Predaj, Pastuchov
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný SP v Pastuchove. Ak hľadáte tiché bývanie obklopené prírodou v krásnom prostredí , práve ste našli pozemok na výstavbu Vášho domu. Na predaj nádherný lukratívny slnečný stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Pastuchov, časť Hášoš. Pozemok je mierne svahovitý, výmera je 2233m2, šírka je cca 20m, dĺžka je cca 111m....
Predaj Pozemok pre rodinné domy 2 233 m2 Pastuchov Detail 78 155,00 EUR (2 354 497,53 Sk)

BVT Real: Na predaj stavebný pozemok v oplotenom areály Poľnohospodárskeho družstva, 10258m2. š=50m, dl=200m, variabilné využitie, výborná poloha.....!!!!

Priemyselná zóna, Predaj, Siladice
Špecialistka na predaj pozemkov v regióne. Zavolajte a rada Vás touto nehnuteľnosťou prevediem a osobne dohliadnem na to, aby sa Vám pri kúpe nedialo príkorie a celá transakcia prebehla v súlade so zákonom. Na predaj cenovo zaujímavý stavebný pozemok v obci Siladice. Pozemok je situovaný v oplotenom areály Poľnohospodárskeho družstva Siladice. Výmera je 10 258m2, šírka cca 50m, dĺžka cca...
Predaj Priemyselná zóna 10 258 m2 Siladice Detail 72 000,00 EUR (2 169 072,00 Sk)

BVT Real: Na predaj stavebný pozemok v oplotenom areály Poľnohospodárskeho družstva v obci Siladice, 5129m2. š=50m, dl=100m, variabilné využitie, výborná poloha.....!!!!

Priemyselná zóna, Predaj, Siladice
Špecialistka na predaj pozemkov v regióne. Zavolajte a rada Vás touto nehnuteľnosťou prevediem a osobne dohliadnem na to, aby sa Vám pri kúpe nedialo príkorie a celá transakcia prebehla v súlade so zákonom. Na predaj cenovo zaujímavý stavebný pozemok v obci Siladice. Pozemok je situovaný v oplotenom areály Poľnohospodárskeho družstva Siladice. Výmera je 5 129m2, šírka cca 50m,...
Predaj Priemyselná zóna 5 129 m2 Siladice Detail 39 000,00 EUR (1 174 914,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Jana Nováková

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz