RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

O nás

 Spoločnosť  BVT Estate s.r.o..  a všetci jej zmluvný partneri (realitný makléri) majú vypracovaný bezpečnostný projekt, a tým podnikajú v súlade zo zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Pri spracovaní osobných údajov dodržiavame najvyššie štandardy ochrany osobných údajov.

 

Povinnosť mať pri predaji, alebo prenájme domu energetický certifikát je už pomerne dlhú dobu.

Od nového roku 2013 sa táto povinnosť rozšírila aj na inzerciu realitných ponúk, kde zákon zaviedol povinnosť uvádzať v inzerátoch údaje z energetického certifikátu. 

V prípade nedodržania tejto povinnosti hrozí inzerentovi pokuta od Štátnej energetickej inšpekcie.

 

Zákon č. 555/2005 v plnom znení TU:

BVT Estate s.r.o. . je realitná agentúra Trnava, Pezinok, Hlohovec, Piešťany, Bratislava, Galanta a Senec, ktorá sa špecializuje na kúpu, predaj a prenájom bytov, domov aj pozemkov v týchto regiónoch. Do nášho porlfólia zaraďujeme výhradne právne nezávadné nehnuteľnosti, u ktorých preverujeme pôvod, právnu nezávadnosť a technický stav, ktorý odpovedá popisu danej nehnuteľnosti. V prípade, že si nás zvolíte ako sprostredkovateľa Vášho realitného obchodu, môžeme Vám zaručiť, že nehnuteľnosť ktorú kupujete, má vysporiadané pozemky a ostatné vlastnické záležitosti, nie je na ňu viazané žiadne vecné bremeno o ktorom Vás nebudeme informovať a jej technický stav odpovedá uvedenému popisu.

 

Priority realitnej agentúry BVT Estate s.r.o.

.

Pre nás, ako realitného sprostredkovateľa, je klientom každá zo zmluvných strán, tzn. predávajúci i kupujúci realít. Našou prvoradou prioritou je ich spokojnosť, či už v priebehu predaja alebo po ukončení transakcie. Sme si vedomí toho, že len spokojný klient o našej realitnej agentúre podá dobré referencie ostatným záujemcom o predaj, kúpu alebo prenájom realít a v neposlednej rade len spokojný klient sa po rokoch, keď plánuje ďalšiu transakciu s realitami, vráti. Preto všetky naše kroky smerujú k tomu, aby predávajúci i kupujúci realít boli v maximálnej možnej miere spokojní so službami našej realitnej agentúry Trnava, Pezinok, Hlohovec, Senec, Piešťany, Bratislava, Galanta a okolie.

Od vzniku realitnej agentúry BVT Estate s.r.o  poskytujeme našim klientom kvalitné služby v oblasti realít založené najmä na osobnom prístupe k zákazníkom a na nenahraditeľných skúsenostiach z odboru realít. Úspešne hľadáme individuálne riešenia pri zložitejších alebo menej obvyklých obchodných prípadoch. Rovnaký dôraz pritom kladieme na efektívnu propagáciu a na dôkladnú a fundovanú prácu právneho oddelenia.

Podarilo sa nám vybudovať kompaktný tím. Tím našej realitnej agentúry tvoria jednak ľudia mladí a energickí, tak i ľudia, ktorí za svoj život získali množstvo skúseností a to nielen z oblasti realít a obchodných vzťahov, ale predovšetkým zo života, vďaka čomu sa vieme vcítiť do ťažkých životných situácií klientov našej realitnej agentúry. Realitná agentúra BVT Estate s.r.o.  si za výsledky svojej práce zaslúžene získava dôveru a priazeň klientov. Ak chcete byť v obchode s nehnuteľnosťami úspešní, neváhajte a kontaktujte nás. Uspokojíme všetky Vaše potreby a poskytneme riešenia so zárukami.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Koľko zaplatím za vyhliadnutú nehnuteľnosť u realitnej agentúry BVT Real s.r.o.?

Za nehnuteľnosť, ktorú si vyhliadnete v ponuke realít našej realitnej agentúry zaplatíte vždy cenu, ktorá je u ponuky dané reality uvedená. V žiadnom prípade túto cenu nenavyšujeme o žiadne ďalšie poplatky. Uvedená cena reality je konečná a obsahuje už všetky ďalšie poplatky, kolky v hodnote 66 € súvisiace s návrhom na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti (neplatí pri nízkej provízii RK) ako aj províziu našej realitnej agentúry Trnava, Hlohovec, Senec, Pezinok, Galanta, Piešťany, Bratislava  za sprostredkovanie realitného obchodu.

 

7 pilierov realitnej agentúry  BVT Estaste  

1. Prepis nehnuteľnosti na katastrálnom úrade naša realitná kancelária zaistí pre každého klienta zdarma. Na návrhu na vklad vlastníckeho práva na nového majiteľa nehnuteľnosti ušetríte 66 € za kolok.

 

2. Ak potrebujete pre financovanie nehnuteľnosti hypotekárny úver, naša realitná kancelária pre Vás sprostredkuje hypotekárny úver s najvýhodnejším úrokom vďaka našej spolupráci s hypotekárnymi špecialistami.

 

3. Nikdy nezavádzame. Ceny všetkých realít, ktoré na stránkach našej realitnej kancelárie BVT Estate nájdete, sú vždy konečné a bez skrytých poplatkov. V cene nehnuteľností je zahrnuté vypracovanie všetkých zmlúv (spolupracujeme s externým právnikom), všetky poplatky na katastrálnom úrade spojené s prevodom nehnuteľnosti  a samozrejme kompletná starostlivosť o klienta po celý čas obchodu od prvej obhliadky až po vydanie listu vlastníctva novému majiteľovi.

 

4. Kupujete alebo predávate nehnuteľnosť zaťaženú hypotékou alebo exekúciou? Naša realitná kancelária BVT Real vybaví všetky záležitosti týkajúce sa tiarch na Vašich realitách za Vás a k Vašej plnej spokojnosti a bez rizika.

 

5.Potrebujete rýchlo hotovosť za predaj Vašej nehnuteľnosti? Realitná kancelária BVT Real odkúpi Váš byt v Trnave, Hlohovci, Pezinku a Senci za hotovosť a hlavne veľmi rýchlo.

 

6. Plánujete sa presťahovať za prácou do iného okresu? Naši skúsení realitní makléri ktorí pôsobia v regiónoch Trnava, Pezinok, Hlohovec, Piečťany, Senec, Bratislava a Galanta, Vám vždy ochotne poradia

 

7. Realitná agentúra  BVT Real vyznáva dôležité hodnoty ako sú serióznosť, diskrétnosť, čestnosť, ústretovosť. Presvedčte sa sami!

 

Služby realitnej agentúry BVT Estate s.r.o.

Kompletný poradenský servis

 • problematika prevodu nehnuteľnostídaňová problematika (daň z príjmu, daň z nehnuteľností a pod. )
 • úverová problematika ( výber, odporučenie najvhodnejší banky, príp. pobočky)

Kompletný právny servis

 • vypracovanie Zmlúv o budúcej kúpnej zmluve na nehnuteľnosť
 • vypracovanie Kúpnych zmlúv na nehnuteľnosť
 • vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru
 • vypracovanie Dodatkov k zmluvám (ak je potreba)
 • vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti
 • vypracovanie Plnomocenstiev (ak je potreba)
 • vypracovanie Protokolu o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti

Notárske overovanie

 • overovanie podpisov na dvoch rovnopisoch zmlúv v smysle Slovenskej legislatívy  
 • overovanie listín (ak je potreba)

Pre kupujúcich nehnuteľností ďalej zabezpečujeme:

 • dôkladné preverenie totožnosti predávajúceho/cich nehnuteľností
 • zodpovedné preverenie skutkového stavu prevádzanej nehnuteľnosti
 • vlastnícke a záložné práva, vecné bremená, plomby o zmene práv k nehnuteľnosti
 • pôvodné nadobúdacie tituly k nehnuteľnosti,  potvrdenie o veku stavby (ak je potreba)
 • Poistenie nehnuteľnosti do výšky ročného poistného 100 €
 • pôdorys nehnuteľnosti prípadne projektovú dokumentáciu k prevádzanej nehnuteľnosti (ak je potreba)
 • potvrdenie od správcu bytového domu o úhradách za plnenia spojené s užívaním bytu a na tvorbe fondu prevádzky, údržby a opráv a ďalšie podklady

Ďalšie služby realitnej agentúry BVT Estate s.r.o.

 • bezplatné sprostredkovanie úveru na bývanie odporúčaným úverovým špecialistom
 • zabezpečenie znalca na vypracovanie súdno-znaleckého posudku (ak je potreba), poplatok vo výške 100,- € za byt, alebo 200,- € za rodinný dom hradí kupujúci nehnuteľnosti. (Uvedená výška poplatkov platí pri využití nami odporúčaného súdneho znalca, ktorý je akceptovaný všetkými bankami na Slovensku.)

 

Odporúčaná sprostredkovateľská odmena pri sprostredkovaní predaja alebo kúpy nehnuteľnosti je vo výške:.

Sprostredkovanie predaja bytu:

 • dohodou z zrealizovanej kúpnej ceny do 20 000,- €
 • 4 % - 6%  z zrealizovanej kúpnej ceny do 33 000,- €
 • 3 % - 5%  z zrealizovanej kúpnej ceny do 80 000,- €
 • 2 % - 4%  z zrealizovanej kúpnej ceny do 180 000,- €
 • 2 %  z zrealizovanej kúpnej ceny nad 180 000,- €
 • dohodou  z zrealizovanej kúpnej ceny nad 250 000,- €

Sprostredkovanie predaja ostatných nehnuteľností:

 • dohodou z zrealizovanej kúpnej ceny do 20 000,- €
 • 5 % - 7%  z zrealizovanej kúpnej ceny do 33 000,- €
 • 4 % - 6%  z zrealizovanej kúpnej ceny do 80 000,- €
 • 3 % - 5%  z zrealizovanej kúpnej ceny do 180 000,- €
 • 3 %  z zrealizovanej kúpnej ceny nad 180 000,- €
 • dohodou  z zrealizovanej kúpnej ceny nad 250 000,- €

Odnenu si účtujeme od jednej zmluvnej strany.

 

Referencie realitnej agentúry BVT Estatel s.r.o. Trnava, Hlohovec, Pezinok, Piešťany, Bratislava, Galanta a Senec

Realitná agentúra BVT Estate s.r.o. má vynikajúce výsledky v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Dôkazom toho je množstvo spokojných klientov, ktorý nás radi, často a predovšetkým s dobrým pocitom, že odporúčajú naozaj kvalitné služby a že sa pred svojimi známymi nebudú musieť neskôr hanbiť, odporúčajú.

Tu si môžete pozrieť, čo o našej realitnej agentúre klienti napísali. Ak ste boli so službami našej realitnej agentúry spokojní, budeme radi, ak nám sami napíšete niekoľko slov. Ďakujeme.

KNIHA REFERENCIÍ REALITNEJ AGENTÚRY BVT REAL.

Ponuky realít našich klientov zdarma inzerujeme na týchto portáloch:

 

 www.areality.sk, www.aaareality.sk, www.realitybratislava.sk, www.bvtreal.sk, www.byvanievtrnave.sk, www.bratislavske-byty.sk, www.reality-narks.sk,www.bratislavske-domy.sk,  www.bratislavske-pozemky.sk, www.cdn.sk, www.pozemky-predaj.sk, www.reality-ba.sk, www.realitybratislava.sk, www.trnavske-byty.sk, www.trnavske-domy.sk, www.trnavske-pozemky.sk, www.realites.sk, www.facebook.com, www.reality.server.sk, www.reality-novostavby.sk, www.svetnehnutelnosti.sk, www.x-reality.sk, www.Reality.PRO, , http://Reality.24hod.sk, http://Reality.Topshopping.sk, www.najom.sk, www.realitny.sk, www.trh.sk,www.reality-galanta.eu, www.reality-sala.eu,www.novebyvanie.eu, www.webrealgroup.sk, www.nehnutelnosti.net, www.byty.eu, www.novostavba.sk, www.burza.eu, www.twitter.com, www.hladamereality.com, www.ringo.sk, www.hladamnehnutelnost.sk, www.trh.sk, www.m2.zoznam.sk, www.prenajomdomov.eu, www.prenajombytov.eu, www.byvaniejehra.sk, www.pozemky.sk, www.reality.sme.sk, www.byt.sk, www.bytyzalacno.sk

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

íDaniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz