RSS Kancelárie na prenájom Trnava  BVT Real s.r.o Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Trnava  BVT Real s.r.o Administrative premises na lease Trnava  BVT Real s.r.o Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Trnava  BVT Real s.r.o Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Trnava  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Trnava nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Trnava. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Člen REALITNEJ ÚNIE odporúča: Hľadáte na prenájom kancelárske priestory na podnikanie v Trnave? Tieto sú k dispozícii s možnosťou prenajatia aj skladových priestorov! Cena 5€(s DPH)/m2/mesiac + energie.

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Trnava - Chovateľská
Realitná únia je GARANT priateľského jednania, profesionálnych vedomostí a kvalitných právnych rád. Ponúkame na dlhodobý prenájom administratívne, resp. kancelárske priestory nachádzajúce v tesnej blízkosti severného obchvatu Trnavy na Chovateľskej ulici. Priestory sú na 1. poschodí, ktoré z dispozičného hľadiska pozostáva z kancelárie (33,5 m2), miestnosti pre sekretárku s kuchynským kútom...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 121 m2 Trnava Detail 1,00 EUR/mesiac (30,13 Sk/mesiac)

*BVT* Hľadáte priestory na podnikanie v Trnave? Tieto sú k dispozícii! Na prenájom kancelárske priestory na Priemyselnej ulici v TT rôznych plošných výmer. Parkovacie miesto ku kancelárii v cene!

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Trnava - Priemyselná
BVT Real Estate s.r.o. – Plníme Vaše sny - Chránime Vaše sny. Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove na Priemyselnej ulici v Trnave. Budova sa nachádza v oplotenom areáli, pričom ten je zabezpečený kamerovým systémom. K dispozícii sú klimatizované kancelárie na prvom a druhom nadzemnom podlaží rôznych plošných výmer. 2.NP: kancelária 1 – 19...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 25 m2 Trnava Detail 100,00 EUR/mesiac (3 012,60 Sk/mesiac)

*BVT* IBA U NÁS !!! Kancelárske priestory s parkovaním, ul. Pri Kalvárii

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Trnava - Pri kalvárii
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, nachádzajúce sa v administratívnej budove, ul. Pri Kalvárii v Trnave. Kancelárske priestory sú situované na 2 NP so samostatným vstupom. Dispozícia: 3 x kancelária, 2x toaleta a jedna veľká miestnosť, ktorú je možné využívať na porady, prípadne na školiace účely. Celková výmera podlahovej plochy nebytového priestoru a príslušenstva je 136,05 m2,...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 136,05 m2 Trnava Detail 448,35 EUR/mesiac (13 506,99 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Zora Kriváňová

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz