RSS Dvojizbový byt na predaj Senec  BVT Real s.r.o Byt 2+1 na prodej Senec  BVT Real s.r.o Two-bedroom apartment na sale Senec  BVT Real s.r.o 2-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Senec  BVT Real s.r.o 2-szob. lakás na eladás Senec  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Senec nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Senec. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

AJ VY hľadáte podnájom 2-izbového zariadeného bytu v Senci?? Máme pre Vás 2-izb. byt za 350 EUR/mes. bez energií? LEN u BVT REAL!

2-izb. byt, Predaj, Senec - Štúrova
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Ponúkam na prenájom zariadený 2-izb. Byt v Senci na ulici Štúrova s rozlohou obytnej plochy 56 m2. Interiér bytu tvorí vstupná chodbička, kuchynská linka, 2 spálne, špajza, kúpeľňa so sprchovým kútikom a WC. Celý byt je vybavený dlažbou a plastovými oknami. Možnosť parkovania v súkromných priestoroch majiteľa. Byt sa môže pochváliť...
Predaj 2-izb. byt 56 m2 Senec Detail 350,00 EUR (10 544,10 Sk)

BVT REAL odporúča: Priestranný 2-izb. byt (60 m2) v novostavbe Senca (+ parkovacie miesto) na ulici Pezinská za BEZKONKURENČNÚ CENU dostupný IHNEĎ!

2-izb. byt, Predaj, Senec - Pezinská
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme 2-izb. tehelný byt v novostavbe na ulici Pezinská v Senci s rozlohou 60,07 m2. Bytu prislúcha aj rozsiahly balkón v rozlohe 7,68 m2. Interiér bytu tvorí vstupná chodba, WC, kúpelňa, spálňa, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou. Izby sú vybavené plávajúcou podlahou, kuchyňa novou kuchynskou linkou, drevenými dverami, plastovými...
Predaj 2-izb. byt 60 m2 Senec Detail 77 900,00 EUR (2 346 815,40 Sk)

Člen REALITNEJ ÚNIE odporúča: Predaj kompletne zrekonštruovaného 2-izb. bytu na 3-izb. byt v Senci na ulici Kalinčiakova

2-izb. byt, Predaj, Senec - Kalinčiakova
Realitná únia GARANT priateľského jednania, profesionálnych vedomostí a kvalitných právnych rád. Predáme kompletne zrekonštruovaný 2-izb. panelový byt prerobený na 3-izb. byt v Senci na ulici Kalinčiakova s rozlohou 47,54 m2. Interiér bytu tvorí vstupná chodba, spálňa, WC s kúpelňou, kuchyňa, malá obývačka, malá detská izbička s malým okienkom a loggia v rozlohe 3.6 m2. V rokoch 2009-2014...
Predaj 2-izb. byt 47,54 m2 Senec Detail 76 900,00 EUR (2 316 689,40 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Marek Vavro

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz