RSS Dom na predaj Veľké Úľany  BVT Real s.r.o Rodinný dům na prodej Veľké Úľany  BVT Real s.r.o Family house na sale Veľké Úľany  BVT Real s.r.o Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Veľké Úľany  BVT Real s.r.o Családi ház na eladás Veľké Úľany  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Veľké Úľany nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Veľké Úľany. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

NOVÁ CENA!!! AJ VY CHCETE BÝVAŤ v krásnom 5-izb. dome v radovej výstavbe v obci Veľké Úľany s menším pozemkom (312 m2)??? VOALJTE BVT REAL!!

Rodinný dom, Predaj, Veľké Úľany - Veľké Úľany
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme 5-izb. rodinný dom v obci Veľké Úľany, ktorý leží na pozemku v rozlohe 312 m2. Dom bol postavený v roku 1983 a je v ňom vstavaná aj garáž (22 m2). Interiér domu tvoria vstupná chodba, kuchyňa s komorou, obývacia miestnosť, spálňa, detská izba, samostatné WC, samostatná kúpeľňa. Dom je kompletne podpivničený a v...
Predaj Rodinný dom 216 m2 Veľké Úľany Detail 80 000,00 EUR (2 410 080,00 Sk)

AJ VY CHCETE BÝVAŤ v nádhernom kompletne zrekonštruovanom 6-izb. dome s priľahlým pozemkom až 719 m2 za SKVELÚ CENU!!?? VOLAJTE BVT REAL!

Rodinný dom, Predaj, Veľké Úľany
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme nádherný 6-izb. rodinný dom v obci Veľké Úľany s rozlohou obytnej plochy 240 m2. Jedná sa o dvojgeneračný dom, ku ktorému prislúcha aj veľký pozemok v rozlohe 719 m2. Prízemie tvorí základ domu, ktoré bolo postavené 60. rokoch, poschodie bolo pristavané v roku 2007. Domu prislúcha aj terasa s rozlohou 8 m2, letná kuchyňa (25 m2)...
Predaj Rodinný dom 430 m2 Veľké Úľany Detail 130 000,00 EUR (3 916 380,00 Sk)

RD V Veľké Úľany: AJ VY CHCETE BÝVAŤ v 3-izb. rodinnom dome s veľkým pozemkom (1 097 m2) v obci Veľké Úľany? Môžete ho mať za SKVELÚ CENU a IHNEĎ!!

Rodinný dom, Predaj, Veľké Úľany
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme 3-izb. rodinný dom v obci Veľké Úľany s rozlohou obytnej plochy 114 m2. K domu prislúcha aj veľký pozemok v rozlohe 1 097 m2. Dom bol postavený v roku 1969, a je napojený na verejnú kanalizáciu. Dom je v pôvodnom stave, no radiátory boli zabudované v dome v 70. Rokoch. Interiér domu tvorí vstupná chodba, WC, obývacia miestnosť,...
Predaj Rodinný dom 536 m2 Veľké Úľany Detail 60 000,00 EUR (1 807 560,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Marek Vavro

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz