RSS Dom na predaj Hlohovec  BVT Real s.r.o Rodinný dům na prodej Hlohovec  BVT Real s.r.o Family house na sale Hlohovec  BVT Real s.r.o Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Hlohovec  BVT Real s.r.o Családi ház na eladás Hlohovec  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Hlohovec nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Hlohovec. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

BVT Real: Na predaj priestranný rodinný dom v Hlohovci, m.č. Šulekovo, pozemok 640m2, rekonštrukcia nutná, napojený je všetky siete, dobrá poloha!!!!

Rodinný dom, Predaj, Hlohovec - Osloboditeľov - Šulekovo
Na predaj starší rodinný dom, rekonštrukcia nutná na pozemku o výmere 640m2 v Šulekove, ulica Osloboditeľov. Podlahová plocha domu je cca 200m2. Šírka pozemku 29m, dĺžka 22. Dom je napojený na všetky inžinierske siete – voda, kanalizácia, plyn, elektrika. Výhody: - ideálna poloha - priestranný RD - dobrý tvar pozemku - dom napojený na všetky IS Uvedená cena je konečná a zahŕňa ...
Predaj Rodinný dom 200 m2 Hlohovec Detail 45 000,00 EUR (1 355 670,00 Sk)

NOVÁ CENA!!!: Na predaj rodinný dom po rekonštrukcii, nová strecha, plastové okná, plávajúce podlahy, nová kúpeľňa, garáž, prístavba, pozemok 1100m2 v Hlohovci, m.č. Šulekovo.

Rodinný dom, Predaj, Hlohovec - Šulekovo
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Vykupujeme nehnuteľnosti. Rýchla hotovosť pre Vás. Rýchle a férové jednanie, najlepšie podmienky na trhu. Na predaj 3 izb rodinný dom po rekonštrukcii, garáž a prístavba v Hlohovci, m.č. Šulekovo. Dom je situovaný na...
Predaj Rodinný dom 160 m2 Hlohovec Detail 92 000,00 EUR (2 771 592,00 Sk)

*BVT* NOVÁ CENA !!! Veľký dvojpodlažný dvojgeneračný RD vhodný i na podnikateľské účely !!!

Rodinný dom, Predaj, Hlohovec - Kopernikova
Ponúkam na predaj dvojpodlažný,dvojgeneračný RD,na ulici Koperníková v HC na pozemku vo výmere 800m2. RD má 2 bytové jednotky,každá má vlastné kúrenie a vlastný vchod. 1 BJ pozostáva z 3 izieb,kuchyňa,komora,chodba,kúpeľňa,WC, schodisko a balkón cca 80m2. 2 BJ pozostáva z 3 izieb,kuchyňa,komora,jedáleň,veľká hala s krbom,chodba,kúpeľňa,WC,schodisko,balkón cca 130m2. Celý dom je...
Predaj Rodinný dom 350 m2 Hlohovec Detail 153 000,00 EUR (4 609 278,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Daniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz