RSS Dom na predaj Galanta  BVT Real s.r.o Rodinný dům na prodej Galanta  BVT Real s.r.o Family house na sale Galanta  BVT Real s.r.o Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Galanta  BVT Real s.r.o Családi ház na eladás Galanta  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Galanta nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Galanta. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

RD GALANTA, Hviezdoslavova - AJ VY BY STE CHCELI BÝVAŤ v 4-izb. rodinnom dome v Galante? Predáme Vám ho za SKVELÚ CENU IHNEĎ!! Volajte BVT Real!

Rodinný dom, Predaj, Galanta - Hviezdoslavova
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme 4-izb. rodinný dom v okresnom meste Galanta 112 m2. K domu prislúcha aj pozemok v rozlohe 610 m2. Jedná sa o dom postavený v 50.rokoch v pôvodnom stave. Interiér domu tvorí vstupná chodba, predsieň, malá izbička, detská izba, obývacia miestnosť, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa a komora. Výborná lokalita domu blízko centra mesta. Dom je...
Predaj Rodinný dom 389 m2 Galanta Detail 98 000,00 EUR (2 952 348,00 Sk)

AJ VY HĽADÁTE Rodinný dom v Galante za SKVELÚ CENU? A čo tak lacný dom aj s pozemkom 629 m2??? STE TU SPRÁVNE - BVT Real

Rodinný dom, Predaj, Galanta
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Predáme 2-izb. rodinný dom v Galante, ktorý sa rozprestiera na pozemku s rozlohou 629 m2. Dom bol postavený v 50. Rokoch 20.st., pričom v roku 1968 prišlo k prístavbe vstupnej chodby. Dom je napojený na žumpu s možnosťou napojenia na verejnú kanalizáciu pred vstupnou bránou domu. Interiér domu tvorí predsieň, chodba, spálňa, obývacia...
Predaj Rodinný dom 281 m2 Galanta Detail 78 000,00 EUR (2 349 828,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Marek Vavro

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz