RSS Dom na predaj Budmerice  BVT Real s.r.o Rodinný dům na prodej Budmerice  BVT Real s.r.o Family house na sale Budmerice  BVT Real s.r.o Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Budmerice  BVT Real s.r.o Családi ház na eladás Budmerice  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Budmerice nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Budmerice. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 3 3   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

BVT Real: Na predaj 4 izbový rodinný dom v Budmericiach v centre obce mimo hlavnej komunikácie, čiastočná rekonštrukcia, pozemok 900m2.

Rodinný dom, Predaj, Budmerice - Jána Rašu
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Na predaj 3izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Budmerice. Dom je situovaný v strede obce mimo hlavnej komunikácie na pozemku o výmere 904m2. Pozostáva zo vstupu, chodby, kúpeľne, WC, veľkej kuchyne, špajze, 2 veľkých izieb, 1 menšej izby, terasy, čiastočne je podpivničený, garáž. V celom dome je nový elektrický rozvod....
Predaj Rodinný dom 150 m2 Budmerice Detail 95 000,00 EUR (2 861 970,00 Sk)

NOVÁ CENA od BVT Real: Na predaj starší 3izb rodinný dom v centre obce Budmerice mimo hlavnej komunikácie, krásny pozemok, záhrada, super výhľad, výborná občianska vybavenosť !!!

Rodinný dom, Predaj, Budmerice - Budmerice
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Na predaj starší 3izb rodinný dom v centre obce Budmerice s nádherným výhľadom. Dom je situovaný na pozemku o výmere 1000m2 mimo hlavnej komunikácie. Pozostáva zo vstupu, haly, 3 izieb, kuchyne, špajze, kúpeľne. Vedľa domu je šopa. Dom je v pôvodnom stave. Podlahy sú betónové, v 1 izbe je dlážka. Dom je v pôvodnom stave, čiastočne...
Predaj Rodinný dom 115 m2 Budmerice Detail 69 000,00 EUR (2 078 694,00 Sk)

*BVT* Novostavba 3 izb. bungalovu v Budmericiach na peknom pozemku. BONUS Víkendový pobyt zdarma!

Rodinný dom, Predaj, Budmerice - Juraja Holčíka
Ponúkame v Budmericiach útulnú novostavbu 4 izb. bungalovu v tichej ulici v nádhernom tichom prostredí. Ide o nízkoenergetický bungalov s nízkymi nákladmi na bývanie - 100 € mesačne. Pozemok má rozlohu 445m2, ÚP 90 m2, predsieň, 3spálne, priestranná obývačka s krbom spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľňa s hydrom. vaňou, samost. WC, technickú miestnosť – kde je kotol, práčka a iné,...
Predaj Rodinný dom 100 m2 Budmerice Detail 143 000,00 EUR (4 308 018,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Marek Vavro

 Maklér mesiaca

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0949 683 688

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz