RSS Dom na predaj Banka  BVT Real s.r.o Rodinný dům na prodej Banka  BVT Real s.r.o Family house na sale Banka  BVT Real s.r.o Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Banka  BVT Real s.r.o Családi ház na eladás Banka  BVT Real s.r.o

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Banka nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Banka. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

BVT Real ponúka: Na predaj pekný, priestranný 11ročný 4 izbový rodinný dom v nádhernom prostredí-v okolí les v obci Banka - Piešťany, garáž, prekrytá terasa, pozemok 360m2, krásny výhľad..

Rodinný dom, Predaj, Banka
10 rokov s Vami ....... , 10 rokov pre Vás ....... Na predaj 11 ročný 4izbový rodinný dom v nádhernom prostredí v obci Banka – Piešťany. Dom je situovaný na pozemku o výmere 360m2, podlahová plocha domu je 180m2. Na prízemí je garáž, technická miestnosť – možnosť rôzneho využitia, kotolňa, skladová časť. Obytná časť pozostáva zo vstupu, kuchynskej časti prepojenej s obývačkou, miestnosti,...
Predaj Rodinný dom 180 m2 Banka Detail 143 000,00 EUR (4 308 018,00 Sk)

Člen REALITNEJ ÚNIE ODPORÚČA : Rodinný dom 252 m2 lukratívnej oblasti. . Zabezpečíme obhliadku financovanie , prepis , poistenie a Vy môžete v k ľude bývať .

Rodinný dom, Predaj, Banka - Banka
Realitná únia je Garant priateľského jednania , profesionálnych vedomostí a kvalitných právnych rád . Ponúkame na predaj rodinný dom 200 m2 úžitkovej plochy , útulnou záhradkou dve terasy a balkón.Dom je zateplený prešiel čiastočnou rekonštrukciou má 7 izieb dve kúpeľne 3 samostatné WC ,v kuchyni je nová kuchynská linka . Dom má jedno nadzemné podlažie . Pod domom sa nachádza garáž s...
Predaj Rodinný dom 200 m2 Banka Detail 153 300,00 EUR (4 618 315,80 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia

 

 

 

 

 

 

  Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

Marek Vavro

 Maklér mesiaca

 

 

 

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Real spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Real zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Real maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Real mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Real odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Real s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Suchá nad Parnou 223

919 01  Suchá / Parnou

0949 300 448

0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 


počítadlo.abz.cz