RSS Upozornenie pre klientov Upozornenie pre klientov Upozornenie pre klientov Upozornenie pre klientov Upozornenie pre klientov

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Upozornenie pre klientov

 

 

Upozorňujeme našich klientov, že makléri BVT Real e s.r.o. sú pred obhliadkou Vami požadovanej nehnuteľností povinní vyhotoviť záznam o obhliadke prezentovanej nehnuteľnosti. Tento dokument ďalej slúži ako ochrana našej realitnej agentúry pred možnými pokusmi o realizáciu obchodu bez účasti našej realitnej agentúry. Za týmto účelom sú naši makléri povinní vypýtať si od vás pred vykonaním obhliadky občiansky preukaz (k nahliadnutiu) za účelom overenia pravosti vašich osobných údajov. V prípade ak pred obhliadkou nehnuteľnosti hodnoverným spôsobom a to poskytnutím dokladu totožnosti  (občiansky preukaz, vodičský preukaz, pas, ...) nepreukážete svoju totožnosť, alebo odmietnete podpísať protokol, nebude Vám umožnené obhliadku Vami vybranej nehnuteľnosti vykonať.

Prehlasujeme, že osobné údaje, ktoré sú v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. chránené môžu byť nami použité iba pre naplnenie účelu tohto dokumentu a pre interné záležitosti našej spoločnosti, inak sú utajené. Treba si uvedomiť, že žiadna realitná spoločnosť nie je reklamným sponzorom predávaných nehnuteľnosti a nikto nepracuje zadarmo. Ďakujem za pochopenie. Jana Nováková – konateľka spoločnosti

 

Čo všetko je zahrnuté v cene nehnuteľnosti sprostredkovávanej našou realitnou agentúrou?

Prezentovaná cena za nehnuteľnosť je konečná! Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú agentúru! Čo všetko teda v cene je? Sprostredkovanie predaja danej nehnuteľnosti naším maklérom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti a celým priebehom pri preberaní. Zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti s právnou zárukou. Nad prevodom nehnuteľnosti dohliada naše právne oddelenie a tým sa eliminuje riziko podvodu. V cene je kúpna zmluva a ďalšie právne dokumenty potrebné k prevodu nehnuteľnosti, ktoré sú vyhotovené našim právnym zástupcom. Vybavenie všetkých potrebných dokumentov k predaju a ku kúpe nehnuteľnosti až po zanesenie kúpnych a záložných zmlúv na kataster a odovzdanie nehnuteľnosti. Potrebné kolky v hodnote 66 € za vklad vlastníckeho práva na príslušnom katastrálnom odbore (neplatí pri nízkej provízii RK). Vybavenie hypotéky na mieru - pokiaľ sa neorientujete v hypotékach radi Vám BEZPLATNE pomôže nami odporúčaný hypotekárny špecialista. Poradí Vám a odporučí najlepšiu, najlacnejšiu a najvhodnejšiu hypotéku na trhu z pomedzi všetkých bánk na Slovensku. BVT Real Estate s.r.o upozorňuje, že makléri nikdy nepreberajú od klientov peniaze za sprostredkovanie predaja, alebo prenájmu nehnuteľnosti na žiadny účet, ani v hotovosti. O možných spôsoboch uhradenia kúpnej ceny, alebo rezervačnej zálohy Vám poskytne informácie priamo konateľka spoločnosti Jana Nováková (tel.:0949300448,novakova@bvtreal.sk)

 

 

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

íDaniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz