RSS Hypoúvery Hypoúvery Hypoúvery Hypoúvery Hypoúvery

Aktuálnu ponuku realít našej kancelárie nájdete na portáli AReality.sk. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Hypoúvery

 

 

Už žiadne chodenie od jednej banky k druhej. Už žiadne opakované vypĺňanie dotazníkov v bankách.

 

     Každý z nás má svoju vysnívanú nehnuteľnosť, kde by chcel bývať, založiť rodinu a v pokoji a v kľude relaxovať po náročnom dni strávenom v zamestnaní. Ale bohužial pre väčšinu z nás je kúpa nehnuteľnosti v hotovosti nedosiahnuteľný cieľ. A tak prichadzajú na rad alternatívne možnosti financovania. Buď už nejaký ten piatok sporíte svoje peniaze v stavebnom sporení a môžete získať úver v stavebnej sporiteľni, alebo svoju budúcu nehnuteľnosť budete financovať pomocou hypotekárného úveru. A v tomto okamihu nastáva prvý vážny problém. Čo musím spĺnať, aby som úver dostal? Koľko musím zarábať? Koľko vlastných peňazí musím mať? Pre ktorú banku som ako klient priateľný?  Ako mám vôbec postupovať? 

 

Na všetky tieto otázky Vám dokážeme dať odpoveď.

 

     V dnešnej uponáhlanej dobe je pre väčšinu populácie z časových dôvodou neprijateľné, aby navštevovali rôzne bankové domy a stále dookola vypĺňali tie isté dotazníky, potrebné k získaniu úveru.  A navyše s neistým výsledkom. Preto sme pre Vás pripravili spoločne s našim partnerom Erikom Eliášom, registračné č. NBS: 157 086 projekt HYPOÚVER. Náš hypotekárny partner spolupracuje zo všetkými bankami na Slovenskom hypotekárnom trhu, a preto je zárukou, že pre Vás vyberie tu najlepšiu alternatívu pri financovaní Vašej nemovitosti.  Pomocou Hypo úverov, ktoré Vám odporúčame môžete financovať 95% nehnuteľností z našej ponuky, a u velkého percenta nehnuteľností Vám dokážeme zabezpečiť 100%-né prefinancovanie.

 

     Ochrana osobných údajov a absolútna diskrétnosť je u našej spoločnosti samozrejmosťou.

 

 

Hypotekárny úver je väčšinou najdôležitejším životným obchodom každého človeka. To je dôvod prečo by sme mu mali venovať veľkú pozornosť. Hypoúvery sú dlhodobá záležitosť a výber takého, čo postačí na riešenie Vašich potrieb a bez problémov ho finančne zvládnete je zložitý. Radi Vám pomôžeme.
Nie každý budúci kupujúci – záujemca o poskytnutie úveru, má dostatok informácií a času aby sa zaoberal výberom hypotekárnej banky, preto Vám ponúkame kvalitné poradenstvo s následným servisom. Pri výbere najvhodnejšej bankovej inštitúcie hodnotíme každého klienta individuálne.
Každý maklér našej spoločnosti disponuje minimálne základnými vedomosťami o problematike hypotekárnych úverov. V prípade Vášho záujmu o poradenstvo bude ďalej Vaše požiadavky riešiť náš úverový špecialista.

 

 

 

Zoznam bankových inštitúcií s ktorými spolupracujeme:

 

    
     
     
     

 

 

 

 

 

    

Zoznam nebankových inštitúcií s ktorťmi spolupracujeme:

   
  

 

 

 

 

Z

Zoznam poisťovní s ktorými spolupracujeme:

   
    
       
 

 

 

 

 

  


 

 

 

VAŠE CENTRUM HYPOTÉK

 

 

Hlavný hypotekárny poradca pre úverové poradenstvo:

Eliáš Erik

hypoteka@bvtreal.sk

 

 

 

 

NÁŠ CIEĽ - VAŠE BÝVANIE

 

 

 

 

<

 

Zisťiť možnosti financovaania

  

Najväčí prínos pre klientov minulý mesiac bol maklér:

íDaniel Dorušinec

 Maklér mesiaca

 

          
    
 Nové domy na kľúč 
                        
   

-

 

                

Povedali o nás: 

So spoločnosťou BVT Estate spolupracujeme už takmer 5 rokov. Vybral som si ich ako spoľahlivú realitnú agentúru, k čomu som dostal odporúčania od kamaráta.Oceňujem ich profesionalitu, ľudský prístup, flexibilnosť, promptnosť, ochotu pomôcť a poradiť v akýchkoľvek otázkach.Ja i moji obchodný partneri sme vždy boli spokojní, zaujali ma rôzne modelové situácie, ktoré v rámci výberu vhodnej nehnuteľnosti a hlavne jej následného financovania riešili a detailne ich vysvetlili. Dlhodobá spolupráca v oblasti nákupu a prenájmu nehnuteľností so spoločnosťou BVT Estate zásadným spôsobom prispela k objasneniu celej problematiky a k zvýšeniu mojich príjmov. Vždy so mnou jednali férovo a ich obchodná filozofia win/win  mi maximálne vyhovovala a vyhovuje dodnes. Môžem len odporúčať.

Milan H., Trnava

 Dostávam oveľa viac ako som očakával a pritom ma to stojí podstatne menej ako som počítal. Dostal som priestor na hľadanie nového bývania. Dokonale vyhoveli všetkým mojim požiadavkám.  

Vďaka širokému portfóliu nehnuteľností a vďaka tomu, že mi ponúkli viacero možností financovania som mal vo výbere veľkú slobodu. A to si veľmi cením.

A tak sa veľmi stresujúca vec, ako je výber nového domova v podstate zmenila v pohodovú zábavu a dobrodružstvo.

Žena bola uč opäť tehotná, ale oni k tejto skutočnosti pristupovali s maximálnou profesionalitou a ohľadom, vždy vyšli v ústrety našim požiadavkám.

Maklér a celý kolektív boli úplne perfektný, za čo im veľmi pekne ďakujem.

Som s BVT Estate maximálne spokojný a budem všetkým odporúčať.

 

Imrich T., Galanta 

 BVT Estate mi poskytuje z pohľadu filozofie dostatočnú slobodu v rozhodovaní a z pohľadu samotnej realizácie  široké možnosti voľby.

Vždy našli riešenie aj v zdanlivo neriešiteľných situáciách. Môžem lem odporučiť.

Skúste ich sami a uvidíte, že s ničím nemajú problém. A všetko riešia s chladnou hlavou.

Toto si veľmi cením, ale najviac to, že pri riešení môjho komplikovaného predaja sa nezľakli a nehodili flintu do žita, ale dotiahli predaj až do úspešného konca.

Veľmi pekne ďakujem celému kolektívu, a najmä konateľke p. Novákovej.

Na Slovensku je veľmi málo takýchto firiem.

 

Alena. P., Hlohovec

 

 Náš byt predali za dva týždne a súčasne hľadali pre nás  dom.

Bola to skvelo skoordinovaná akcia. Aj keď pre nás trocha hektická.

Dôležité pre nás bolo, že my sme sa mohli naplno venovať našej robote.

Veľmi dobre mi poradili v mnohých otázkach a vždy platilo, že čo povedali tak to aj bolo.

Slovo od spoľahlivého partnera je veľakrát viac, ako zmluva. Sme s týmto prístupom veľmi spokojní.

Úprimne BVT Estate odporúčame. Nesklamú Vaše očakávania.

 

Karol a Hedviga T., Trnava

BVT Estate s.r.o.

Realitná a stavebná spoločnosť

Blesovce 79

956 01  Topolčany

0949 300 448

 0909 133 838

 

novakovaja@centrum.sk

bvtreal@bvtreal.sk

Skype: bvtreal

www.byvanievtrnave.sk

www.bvtreal.sk

Web mail

Intranet

 

 

 

 

 

 

 

počítadlo.abz.cz